AT1206DRD0749K9L
MFR.Part #
AT1206DRD0749K9L
JLCPCB Part #
C858415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS