RT0805WRE07215RL
MFR.Part #
RT0805WRE07215RL
JLCPCB Part #
C4249376
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS