AT1206DRD07309KL
MFR.Part #
AT1206DRD07309KL
JLCPCB Part #
C858318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS