MFR-12DTD52-9K09
MFR.Part #
MFR-12DTD52-9K09
JLCPCB Part #
C3556759
Description
-55℃~+155℃ 167mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS