AT1206DRD0727R4L
MFR.Part #
AT1206DRD0727R4L
JLCPCB Part #
C858286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS