KTR18EZPF2321
MFR.Part #
KTR18EZPF2321
JLCPCB Part #
C2089476
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS