AT1206CRD0791RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206CRD0791RL
JLCPCB Part #
C1697840
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS