AT1206CRD0776R8L
MFR.Part #
AT1206CRD0776R8L
JLCPCB Part #
C858031
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS