RC0805DR-07464RL
MFR.Part #
RC0805DR-07464RL
JLCPCB Part #
C4055620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS