AT1206CRD07715KL
MFR.Part #
AT1206CRD07715KL
JLCPCB Part #
C858016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS