AT1206CRD075K23L
MFR.Part #
AT1206CRD075K23L
JLCPCB Part #
C857975
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS