AA1206FR-07107RL
MFR.Part #
AA1206FR-07107RL
JLCPCB Part #
C2114960
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS