AT1206CRD07402KL
MFR.Part #
AT1206CRD07402KL
JLCPCB Part #
C857893
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS