RSF50SJT-PN130K
MFR.Part #
RSF50SJT-PN130K
JLCPCB Part #
C1378269
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS