AT1206CRD0734KL
MFR.Part #
AT1206CRD0734KL
JLCPCB Part #
C857858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS