AT1206CRD072K7L
MFR.Part #
AT1206CRD072K7L
JLCPCB Part #
C1697007
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS