AT1206CRD072K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206CRD072K2L
JLCPCB Part #
C4092417
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS