KNP2WSJT-52-15R
MFR.Part #
KNP2WSJT-52-15R
JLCPCB Part #
C1390763
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS