AT1206CRD0722KL
MFR.Part #
AT1206CRD0722KL
JLCPCB Part #
C4195717
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS