HV732BRTTD515G
MFR.Part #
HV732BRTTD515G
JLCPCB Part #
C5655006
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS