AT1206BRE07249KL
MFR.Part #
AT1206BRE07249KL
JLCPCB Part #
C1700745
Description
-55℃~+155℃ 200V 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS