AA1218FK-077R87L
MFR.Part #
AA1218FK-077R87L
JLCPCB Part #
C1703175
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS