AT1206BRD074K64L
MFR.Part #
AT1206BRD074K64L
JLCPCB Part #
C857458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS