RC2512JK-079M1L
MFR.Part #
RC2512JK-079M1L
JLCPCB Part #
C878320
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS