AT1206BRD073K57L
MFR.Part #
AT1206BRD073K57L
JLCPCB Part #
C857407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS