AT1206BRD07332RL
MFR.Part #
AT1206BRD07332RL
JLCPCB Part #
C857369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS