RT0805CRC0711K8L
MFR.Part #
RT0805CRC0711K8L
JLCPCB Part #
C2139729
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS