AT1206BRD07294KL
MFR.Part #
AT1206BRD07294KL
JLCPCB Part #
C857331
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS