AT1206BRD07249KL
MFR.Part #
AT1206BRD07249KL
JLCPCB Part #
C857301
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS