AT1206BRD0727KL
MFR.Part #
AT1206BRD0727KL
JLCPCB Part #
C5591026
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS