AT1206BRD07196KL
MFR.Part #
AT1206BRD07196KL
JLCPCB Part #
C857232
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS