AT0805DRE079K1L
MFR.Part #
AT0805DRE079K1L
JLCPCB Part #
C2106815
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS