NKN500FR-73-2R7
MFR.Part #
NKN500FR-73-2R7
JLCPCB Part #
C19342194
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS