AT0805DRE0782R5L
MFR.Part #
AT0805DRE0782R5L
JLCPCB Part #
C4290805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS