RC1218DK-0730K1L
MFR.Part #
RC1218DK-0730K1L
JLCPCB Part #
C1703326
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS