AT0805DRE07215KL
MFR.Part #
AT0805DRE07215KL
JLCPCB Part #
C3915491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS