AT0805DRE0712KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRE0712KL
JLCPCB Part #
C2106020
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS