RT0603BRE075R11L
MFR.Part #
RT0603BRE075R11L
JLCPCB Part #
C6668692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS