AT0805DRD07249RL
MFR.Part #
AT0805DRD07249RL
JLCPCB Part #
C2139080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 249Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS