AHA500FB-2R32
MFR.Part #
AHA500FB-2R32
JLCPCB Part #
C1568068
Description
2.32Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS