FMF-25FRF52-82K
MFR.Part #
FMF-25FRF52-82K
JLCPCB Part #
C3502785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS