AT0805DRD07118RL
MFR.Part #
AT0805DRD07118RL
JLCPCB Part #
C2139133
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS