AT0805CRD07562RL
MFR.Part #
AT0805CRD07562RL
JLCPCB Part #
C4030102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS