AT0805CRD07348RL
MFR.Part #
AT0805CRD07348RL
JLCPCB Part #
C1694090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 348Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS