AT0805CRD07226KL
MFR.Part #
AT0805CRD07226KL
JLCPCB Part #
C2148435
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 226kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS