RT1206WRB07180RL
MFR.Part #
RT1206WRB07180RL
JLCPCB Part #
C4022880
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS