AT0805BRD07332KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805BRD07332KL
JLCPCB Part #
C856865
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS