AT0805BRD0723K7L
MFR.Part #
AT0805BRD0723K7L
JLCPCB Part #
C723604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS