AR0603JR-07680RL
MFR.Part #
AR0603JR-07680RL
JLCPCB Part #
C7077752
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS