MFR1WSFRF52-23R7
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-23R7
JLCPCB Part #
C1755559
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS